Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547147

6 306 m2   31,56 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Dworska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547132

3 049 m2   55,43 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły
Odolanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544814

25,68 m2 1 pokoi 7 359,81 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1965  
189 000,00 PLN szczegóły
św. Maksymiliana Kolbego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547119

1 900 m2   206,05 PLN/m2
     
391 500,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964519502

62,32 m2 3 Pokoje 19 175,22 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 1950  
1 195 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547121

11 100 m2   51,80 PLN/m2
     
575 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547153

120 m2 4 Pokoje 10 833,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1964 Działka 551 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547122

1 634 m2   115,67 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły
Jutrzenki

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547152

8 890 m2   674,92 PLN/m2
     
6 000 000,00 PLN szczegóły
Hawelańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545442

41,82 m2 2 Pokoje 15 301,29 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 2024  
639 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547161

1 300 m2   130,69 PLN/m2
     
169 900,00 PLN szczegóły
Łopuszańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546758

28,40 m2 1 pokoi 95,07 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2023  
2 700,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: