Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545742

540 m2 20 pokoi 7 222,22 PLN/m2
    Działka 18 000 m2
3 900 000,00 PLN szczegóły
Biskupa Józefa Hollaka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546744

165 m2 5 pokoi 7 266,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 850 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły
2 Pułku Lotniczego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546160

59,15 m2 3 Pokoje 12 426,04 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 1984  
735 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546926

4 963 m2   498,69 PLN/m2
     
2 475 000,00 PLN szczegóły
Plac Margaretek

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547009

33,78 m2 3 Pokoje 13 321,49 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2011  
450 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546937

7 000 m2   150,00 PLN/m2
     
1 050 000,00 PLN szczegóły
11 Listopada

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964547022

240 m2 5 pokoi 62,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 1 400 m2
15 000,00 PLN szczegóły
Koszykowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546748

73 m2 3 Pokoje 22 602,74 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1954  
1 650 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547024

1 300 m2   130,69 PLN/m2
     
169 900,00 PLN szczegóły
Syta

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546960

650 m2 7 pokoi 16 769,23 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2019 Działka 1 031 m2
10 900 000,00 PLN szczegóły
Wrzosowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964504456

150 m2 5 pokoi 5 460,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 470 m2
819 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Edwarda Odyńca

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541549

28,90 m2 1 pokoi 21 764,71 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1950  
629 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: