Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Bosa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544708

66,64 m2 3 Pokoje 12 530,01 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2018  
835 000,00 PLN szczegóły
Zofii Nałkowskiej

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546317

409 m2 4 Pokoje 1 217,60 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1980  
498 000,00 PLN szczegóły
Marii Dąbrowskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543282

56,80 m2 3 Pokoje 12 992,96 PLN/m2
Piętro 1 z (15) Rok budowy 1976  
738 000,00 PLN szczegóły
Sowia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546893

1 140 m2   183,33 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Mikołajczyka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545710

121,85 m2 5 pokoi 14 353,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2002 Działka 2 130 m2
1 749 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545663

420 m2 5 pokoi 2 619,05 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 2 000 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545667

102 m2 5 pokoi 8 813,73 PLN/m2
Piętro z (3)   Działka 458 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Bydgoska

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964544606

1 727 m2 25 pokoi 1 152,29 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2006 Działka 3 048 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
Sokolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546914

43 m2 2 Pokoje 13 930,23 PLN/m2
Piętro 1 z (11) Rok budowy 2021  
599 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545743

88,55 m2 4 Pokoje 9 023,15 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
799 000,00 PLN szczegóły
Na Murawie

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545413

32 m2 2 Pokoje 14 687,50 PLN/m2
  Rok budowy 1998  
470 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545740

2 982 m2   335,01 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: