Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546867

2 048 m2   53,71 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły
Sękowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546871

603 m2   179,10 PLN/m2
     
108 000,00 PLN szczegóły
Mała

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546834

190 m2 5 pokoi 4 731,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 661 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Jeździecka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546868

1 233 m2   696,67 PLN/m2
     
859 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546856

2 476 m2   107,03 PLN/m2
     
265 000,00 PLN szczegóły
Nowomyśliwska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546843

382 m2   314,14 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546870

3 979 m2   74,89 PLN/m2
     
298 000,00 PLN szczegóły
Grochowska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543453

640 m2   3 109,38 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1938  
1 990 000,00 PLN szczegóły
Nowe Osiedle

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546821

230 m2 8 pokoi 5 213,04 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1990 Działka 1 010 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły
gen. Tadeusza Pełczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545489

49,84 m2 2 Pokoje 21 869,98 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2018  
1 090 000,00 PLN szczegóły
Wałbrzyska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546887

63,90 m2 3 Pokoje 14 538,34 PLN/m2
Piętro 5 z (11) Rok budowy 1979  
929 000,00 PLN szczegóły
Strzelecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532846

27,03 m2 1 pokoi 22 937,48 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2027  
620 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: