Znaleziono 5125 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546874

1 570 m2   179,00 PLN/m2
     
281 030,00 PLN szczegóły
Oświęcimska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546829

193,59 m2 4 Pokoje 7 748,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 59,45 m2
1 499 999,00 PLN szczegóły
Świerkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546844

0,40 m2   1 372 500,00 PLN/m2
     
549 000,00 PLN szczegóły
Szemrowicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546849

0,08 m2   887 487,50 PLN/m2
     
70 999,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546852

2 800 m2   31,79 PLN/m2
     
89 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546876

2 447,70 m2   3 015,08 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 7 755 m2
7 380 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546840

9 690 m2   20,54 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546861

5 785 m2   43,04 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Żniwna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546831

404 m2 18 pokoi 4 653,47 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 1 302 m2
1 880 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546873

900 m2   41,11 PLN/m2
     
37 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546866

1 719 m2   63,99 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły
Starowiejska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546835

150 m2 4 Pokoje 3 326,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1968 Działka 1 450 m2
499 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: